ÁČKO PROHRÁLO V PYŠELÍCH A PODRUHÉ ZA SEBOU JE BEZ BODU

PYŠELY - MARŠOVICE 3:0 (1:0)

Sestava: Pechač - Břicháček (70' Jindra), Bartoš, T.Procházka, Řezníček - Bláža, Hruška (80' J.Dvořák), M.Hašek, Unger - Šach (80' Němeček), Jamrich

Rozhodčí: Hocek - Matoušek, Mlejnek
Diváci: 80

Naši začali jinak než před týdnem v Choceradech, bylo jich plné hřiště a v podstatě za dvacet minut mohlo být o zápase rozhodnuto. Hned ve 2min. vysunul Matěj Hašek ideálně na pravé straně Tomáše Blážu a jeho přízemní přihrávku na zadní tyči nedokázal přetavit v gól Petr Šach, když trefil jen tyč. V 7min. vyškrábnul míč mířící do šibenice po trestném kopu Matěje Haška domácí brankář. Stejný hráč si o chvíli později vyměnil míč s Petrem Šachem a poté nastřelil nohy brankáře. Ve 13min. po přihrávce Petra Šacha nedokázal do prázdné branky dopravit míč ani Tomáš Bláža. Do této chvíle jsme na hřišti jasně kralovali, ve 20min. ale domácí podnikli ojedinělý utok, míč se dostal po zblokovaném centru na velké vápno a domácí šli prakticky z první střely do vedení - 1:0. Ve 29min. po centru Honzy Břicháčka likvidoval Danu Jamrichovi dorážku opět výborným zákrokem pyšelský gólman.
Stejně aktivně jsme vstoupili i do druhé půle, když nejprve tečovaný centr Petra Šacha s velkou námahou vyrážel brankář na roh a po autu Matěje Haška reflexivně zlikvidoval i gólovou hlavičku Dana Jamricha. Krutý osud zápasu byl pro nás zpečetěn mezi 63. a 64min., když domácí nejprve po našem zaváhání a podruhé po špatném odkopu dokázali vytěžit z minima maximum a dvěma slepenými góly šli do tříbrankoveho vedení. V závěru jsme se pak zlobili na rozhodčího Hocka, který nepotrestal červenou kartou likvidační zákrok domácího Urbana, když se naštěstí nikomu nic nestalo, ale o výsledku zápasu již bylo rozhodnuto.